Вінницький Майдан вимагатиме покарати керівника обласної міліції, який спровокував побиття людей, заявив прес-секретар вінницького обласного відділення ВО "Свобода" Віталій Казаков.

Вінницькі активісти, які сьогодні, 6 грудня, штурмували будівлю обласного державного ради, планують провести ще дві акції протесту – в неділю, 7 грудня, і в понеділок, 8 грудня. Про це повідомив прес-секретар вінницького обласного відділення ВО "Свобода" Віталій Казаков, передає Корупція Інфо

За словами Козакова, вінницький Майдан збереться знову завтра о 12.00. З подальшими діями учасники визначаться в процесі заходу. У понеділок на 16.00 запланований пікет вінницького обласного управління міліції.

"Ми вимагаємо, щоб був покараний керівник обласної міліції, тому що він спровокував побиття людей", – заявив представник "Свободи".

Він також зазначив, що внаслідок сьогоднішніх зіткнень мітингувальників і правоохоронців постраждали декілька активістів.

У суботу, 6 грудня, депутати Вінницької облради зібралися на позачергове засідання, щоб розглянути питання дострокового припинення повноважень голови облради Сергія Світко. При цьому біля будівлі облдержадміністрація та облради, зібралися люди, які протестували проти цього. Мітингувальники заявили, що Світко хочуть звільнити тому, що він "почав реальну люстрацію".

 

новини про Львів