Головні новини Львова
Подобається

«Свободівці» вимагали зняти з ефіру рекламний ролик кандидата від Ляшка проти Сех

20/10/2014     Автор: Яна Романська
«Свободівці» вимагали зняти з ефіру рекламний ролик кандидата від Ляшка проти Сех

Група представників від ВО «Свобода», які 19 жовтня увірвалися до будівлі бродівської районної телерадіокомпанії, вимагали зняти з ефіру рекламний ролик проти кандидата у народні депутати від ВО «Свобода» Ірини Сех.

Автор ролика – кандидат у 119 виборчому округу від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Андрущенко. Він називає себе «єдиним узгодженим кандидатом проти Ірини Сех» та звинувачує її у «кришуванні» вирубки лісів на Бродівщині та розкраданні коштів.

Як розповів ZAXID.NET голова ТРК «Броди» Володимир Булишин, «свободівці» увірвалися до будівлі за кілька хвилин до того, як рекламний ролик мав вперше вийти в ефір. Ролик був оплачений кандидатом та позначений як політична реклама.

«Можливо стався витік інформації від команди Андрущенка», – припустив він.

За словами Булишина, інцидентом уже зацікавились правоохоронні органи, про який вони дізналися від ЗМІ. Наразі кримінальне провадження ще не відкрите.

Депутат облради Олександр Ганущин, який і повідомив у соцмережі Facebook про напад на телерадіокомпанії, назвав імена тих, хто увірвався до будівлі.

Це троє депутатів Бродівської райради від ВО «Свобода» – Юрій Маєвич, Іван Ліпкевич та Галина Чабуркіна, яка є працівником Нацпарку «Північне Поділля». Був і директор Нацпарку Юрій Сиротюк, який є довіреною особою Ірини Сех. Крім того, був голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Чунгін та Роман Яремович – депутат Бродівської міської ради.

 

Джерело: Zahid.net