Кримінал
Подобається

Свої знущання вони знімали на камеру: Двоє чоловіків жорстоко згвалтували 15-річну дівчину

12/05/2018     Автор: Катерина Гук
Свої знущання вони знімали на камеру: Двоє чоловіків жорстоко згвалтували 15-річну дівчину

У Коломиї Івано-Франківської області двоє чоловіків звинувачуються в згвалтуванні 15-річної студентки одного з місцевих навчальних закладів, передає Корупція.Інфо.

Як повідомляє місцева компанія, зловмисники чекали свою жертву близько навчального корпусу, після чого запросили прогулятися і разом пообідати. Раніше вони з коломийчанкой познайомилися в центрі міста, але вона відмовилася дати новим знайомим свій номер телефону

"Після прогулянки вони запросили дівчинку в квартиру. Запропонували випити спиртні напої, але вона відмовилася. Зловмисники вживали спиртне, після чого заборонили дівчинці вихід з квартири і почали над нею знущатися", – повідомляє начальник поліції Коломиї Остап Білейчук.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

За інформацією правоохоронних органів, насильники незабаром були затримані, проте свою провину заперечували, запевняючи, що дівчина погодилася на інтимний зв'язок добровільно. Однак чоловіки знімали свої знущання над жертвою на камеру, запис якої правоохоронці вилучили. Кадри стали доказом того, що дівчинка намагалася вирватися і просила гвалтівників її відпустити.

У поліції зазначили, що крім звинувачення в згвалтуванні затриманим зловмисникам загрожує стаття про розбещення малолітніх, оскільки жертва ґвалтівників не досягнула повноліття.