svjaschenyky

Замітка від священика, що підтримує сепаратистів, Сергія Карамишева:

"Нинішній Україні, що перетворилася на звалище всіляких покидьків Західної цивілізації, необхідно вогняне хрещення, яке випалить весь бруд, очистить душі людей і відродить їх для Бога. Премудрий говорив: «золото випробовується у вогні, а люди, угодні Богу, в горнилі приниження» (Сир. 2, 5).

Це горнило приниження вже роздмухує свої міхи над південно-західною Руссю. Злидні, розруха, безробіття, безправ'я, тисячі насильницьких смертей Божі вони бичі, що свистять над головами людей, яких зуміли осідлати зверхники, що будували свою державність як Анти-Росії. Сіяли вітер згубного і примарного західницького «оновлення» та пожинають на своїх східних межах бурю поновлення справжнього, яке, випалюючи все наносне, просвіщає все сутнісне.

«Український народ» не може бути братнім з тієї простої причини, що штучно конструювався заради єдиної великої мети – заперечення Русі.

Тому для всіх, навіть для Європи, буде краще, якщо українці загинуть якомога швидше, але тільки в жодному разі не фізично (нехай буде таких смертей якомога менше!), А для гріха, щоб, подолавши з честю всі послані випробування, воскреснути для Бога і знову стати чадами Святої Русі, яка протистоїть західній фашистської гнилі.

Дай же Бог, щоб нинішні українці, убивши гіршу частину своєї душі, возз'єдналися у Христі зі своїм народом, щоб знову відчули себе росіянами і тоді разом з нами «єдиним серцем і єдиними устами» славили б Христа на віки віків. Амінь. "

Джерело: Корупція.інфо