Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі не планує проводити акції протесту напередодні різдвяних і новорічних свят, а також через небезпеку повторення провокацій, передає Корупція.Інфо.

Про це він повідомив журналістам у вівторок, відповідаючи на питання, чи відбудеться чергова акція в найближчу неділю, 24 грудня, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, рішення про проведення акції протесту буде прийнято додатково.

"Я думаю, що це невдячна справа: українців, як і будь-яких інших людей, смикати на новорічні та різдвяні свята", – сказав Саакашвілі.

Також він зазначив, що не впевнений у доцільності проведення акції найближчим часом, оскільки під час кожного численного маршу відбуваються спроби провокацій, як це було 17 грудня.

"Нам не вдалося повністю уникнути провокації: була історія з Жовтневим палацем. Нам дали неправильну інформацію, ми туди по дорозі зайшли і ви бачили, що там сталося. На щастя, обійшлося без жертв і кровопролиття, але факт в тому, що провокація частково вдалася", – розповів лідер руху.

"Кожен раз, коли ми збираємося, влада відповідає провокаціями … Тому, коли ми будемо робити ці марші, нам потрібні чіткі механізми захисту від провокацій, а найголовніший механізм захисту від провокацій – це кількість людей: чим більше буде людей, тим складніше нас буде розводити … Нас буде все більше і більше. Зараз це пауза різдвяна", – додав Саакашвілі.

Як відомо, лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі після участі у "Марші за імпічмент" та виступу на віче в центрі Києва у неділю, 17 грудня, заявив, що у Жовтневому палаці на вул. Інститутській буде облаштовано "координаційний штаб".

Після протистояння з силами Нацгвардії та правоохоронцями учасники акції прорвалися до холу Жовтневого палацу, але далі їх не пропустили нацгвардійці. У Жовтневому в цей час тривав концерт.

За фактами подій біля Жовтневого розпочато три кримінальних провадження: за ст.15 ст.341 (Замах на захоплення державних або громадських будівель чи споруд), ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) КК.

Сам Саакашвілі заявив, що не закликав учасників акції до захоплення Жовтневого палацу.

 

 

 

Популярне: Чекають підпису президента! Які сюрпризи чекають на українців у 2018 році. Кому пощастить найбільше