В Апеляційному суді Полтавської області розглянули справу мешканця Миргорода, звинуваченого у співпраці з терористами «ДНР», яким він передавав відомості про польоти військових літаків 831 бригади тактичної авіації, яка дислокується в місті-курорті, передає Корупція Інфо

Справу за звинуваченням миргородського бібліотекаря, колишнього військовослужбовця 831 авіабригади, прокуратура передала в Миргородський районний суд ще 6 червня 2015 року. Чоловіка звинувачували у співпраці з бойовиками, яким він передавав дані про польоти бойових літаків з військового аеродрому в Миргороді. Правоохоронці зафіксували, що з грудня по лютий 2014 2015 року підозрюваний з приміщення бібліотеки, де працював, кілька разів дзвонив одному з членів незаконного збройного формування на території «ДНР», передаючи дані про польоти з військового аеродрому.

Миргородський районний суд засудив пособника сепаратистів до 2,5 років ув'язнення. Але вирок не задовольнив ні прокуратуру, ні самого підсудного. В засіданні Апеляційного суду Полтавської області, де розглядали скарги на вирок, бібліотекар визнав, що дійсно дзвонив на територію «ДНР» одного зі своїх знайомих, повідомляючи йому про польоти літаків 831 бригади. Дані повідомляв тому, що нібито хотів допомогти звільнити з полону бойовиком сина свого знайомого. За твердженням підсудного, він не завдав ніякої шкоди українським військовослужбовцям передачею даних про польоти сепаратистам.

Апеляційний суд скасував вирок районного суду і визначив нову міру покарання інформатору бойовиків у вигляді шести років ув'язнення з конфіскацією майна.