"Воля народу" Сергій Мартиняк є власником наручного годинника загальною вартістю понад 5 мільйонів гривень і натільних хрестів– на півмільйона.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на дані в Єдиному державному реєстрі.

Згідно з інформацією видання, народний депутат зберігає готівкою 1 мільйон 646 тисячі доларів і 1 мільйон 474 тисяч євро. У минулому році політик Сергій Мартиняк отримав 224 тисяч 145 гривень заробітної плати і ще 25 мільйонів 900 тисяч 463 гривні дивідендів від фірм, власником яких є.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Його дохід від надання майна в оренду склав 2 мільйона 490 тисяч 378 гривень. У власності нардепа знаходиться автомобіль Ferrari F149 / BD/EL, вартістю близько 2,5 млн гривень. Також він орендує три автомобілі, серед яких BMW X5, Volkswagen Multivan 7H і Porshe Cayenne.

У власності Сергія Мартиняка – дві земельні ділянки і будинок в селі Промінь (Луцький район, Волинська область), земельна ділянка в Східниці Львівської області, а в Києві та Рівному – квартири. Крім того, політик задекларував сім брендових годинників, вартістю від 210 тисяч гривень до 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Загалом колекцію годинників народний обранець оцінив в 5 мільйонів 37 тисяч 700 гривень. Ще півмільйона гривень, згідно з даними його декларації, вартують натільні хрести з дорогоцінних металів. Також у нього є дві одиниці мисливської зброї на загальну суму півмільйона гривень.

 Нагадаємо, Національне агентство з протидії корупції (НАПКА) легалізувало майно топ-чиновників без даних від контролюючих органів. Таку думку висловив голова Правління StateWatch, експерт групи Антикорупційна реформа Реанімаційного Пакета Реформ Гліб Канівський на прес-конференції.