5661c877da1c3_Svyatoslav-Vakarchuk(1)

Головний вокальний проект України «Голос країни-6" на телеканалі «1 + 1" в минулу неділю досяг екватора «сліпих прослуховувань».

«Платинова четвірка» тренерів – Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Потап і Іван Дорн – продовжили боротьбу за кращі голоси країни.

За 18-річну Віталіну Мусієнко, яка приїхала з села Котельва на Полтавщині, розгорнулося справжнє протистояння між Тіною Кароль, Святославом Вакарчуком і Іваном Дорном.

Дівчина прийшла на «Голос країни», щоб визначитися зі своїм майбутнім, адже зараз вона вчиться в Харкові на мікро- і нано-електронщика, але розуміє, що її покликання – сцена.

Віталіна виконала пісню Іларії «Відьма» настільки потужно і пронизливо, що за вокал і енергетику її вже встигли охрестити на проекті самородком і «українсько. Адель».

Учасниця вибрала в якості тренера лідера «Океану Ельзи» і крізь сльози зізналася, що для такої простої дівчини, як вона, яка раніше мріяла хоча б потрапити на концерт свого кумира, виступити перед ним на сцені – справжнє здійснення мрії.

«Святослав, я не побоюся цього сказати, але для мене ви, напевно, сучасний Тарас Шевченко. Свого часу він змушував наш народ плакати, сміятися, боротися. Так зараз і ви змушуєте нас це робити своїми піснями », – звернулася Віталіна до Вакарчуку.