Вчорашній випуск програми Савіка Шустера не зміг не оминути Давида Сакварелідзе, який виступив із розгромними словами:

Розумію, що Савік не мстива людина і не принижує Порошенка простим питанням: Петро Олексійович, ви все ще готові “Віддати своє життя заради того, щоб передача існувала?”

Але ось що щиро шокує – це цинічність і повна відсутність моралі самого Порошенка, який спокійно ходить і виступає на ефірах людини, яку видавив з країни і закрив його програму.

Стоїть з незворушною мімікою актора китайського театру і виливає “мудрості” про банківську стабільність в Україні …

Про провал “нових” відновити хоч найменший правосуддя і створити прецедент, навіть не хочу говорити. А сенс?! 

Обмили, відбілили і вимили йому одне місце. Чекайте його скоро на коні, панове, з єдиним виборчим посилом “Я ж попереджав!
Армія, Вiра, Мова вам, а мені … “!

Окрім того, після цього Сакварелідзе зазначив:

Пропоную переглянути кількість в’язниць і просто закрити. Навіщо вони нам потрібні? Себе обманюємо? Так само, як невидиме майбутнє, в три рази скоротити весь склад правоохоронців: суддів, оперів, прокурорів, следаків. Все одно ніхто не зацікавлений в результатах їх роботи і нікого ще довго не чіпатимуть. Сидіти будуть тільки бідні і незаможні.

Краще на зекономлені гроші пару лікарень нормальних побудувати і докторів відправити на навчання / практику.

Українці ж в коментарях підкреслюють, що Сакварелідзе все правильно сказав, і його словам варто дослухатись Венедиктовій.

Також, Сакварелідзе прокоментував останні закони прийняті в Раді, він зазначив:

Напишу як юрист.

Суть права власності полягає в можливості власника розпоряджатися своєю власністю виходячи з власних бажань, примх і задоволення, в тому числі витягуючи максимальну вигоду / прибуток.

Якщо хоча б один компонент відсутній в вищевказаній простій конструкції, процес не можна назвати повноцінним правом власності.

І не потрібно переживати! Не мені розповідати, що в наступному скликанні Ради, миттєво знайдуться шкідники, які в одну мить поховають прогресивне, що зробила влада Зеленського для економіки.

Окремо Сакварелідзе підкреслив. Дивлюся телевізійні ефіри і з подивом бачу купу досвідчених, відомих політиків, які сидять в одній студії (в різнокольорових масках / без масок) так ось питання: хто першу чергу повинен дотримуватися правил карантину та подавати приклад !? Нести соціальну відповідальність??? – резюмував він.