Український прем’єр-міністр Олексій Гончарук був шокований, коли приїхав у Запоріжжя.

Про причини він написав у своєму “Фейсбуці”.

Його шокувало довготривале будівництво мосту у місті.

“Місто з великим потенціалом, але занедбане неефективним менеджментом. За прикладами далеко ходити не треба. Сьогодні я був на запорізькому мосту. Символ корупції та невиконаних обіцянок чиновників. Міст почали будувати в 2004 році! 15 років (!!!). І не побудували. За цей час в Україні змінилось 5 президентів, відбулось 2 революції. Це якийсь треш! Я вже не кажу, що за цей час вартість проекту зросла від 5 до 16,2 млрд грн”, – написав він.

Та додав: “Ми в ці ігри гратись не будемо! Влітку тут вже був Президент Володимир Зеленський. Після цієї поїздки ми знайшли 30 млн на проектну документацію, відкоригували проект, пройшли експертизу. У нас вже є 1,2 млрд грн для початку робіт. Зараз активно готуємо тендерну документацію. Всі говорять, що одну сторону робити 2-3 роки. Ми впевнені — зробимо за 1-1,5 року.
А весь міст збудуємо за 2-3 роки. Якість робіт та строки будуть контролюватись жорстко. Цей об‘єкт під моїм особистим керівництвом!”

Під час брифінгу у Запоріжжі Гончарук розповів, що на добудову мостових переходів через річку Дніпро у Запоріжжі у проєкті державного бюджету на 2020 рік передбачено 500 млн гривень.