Син ексвласника компанії “Мотор Січ” Олександр Богуслаєв придбав острів біля берегів італійської Лігурії за 10 млн євро.

Як пише “Європейська правда”, про це повідомляє Corriere della Sera.

Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова – менш ніж пів кілометра (470х450 метрів), він піднімається над рівнем моря на висоту 87 метрів.

У давні часи він належав католицькій церкві, останні 150 років – заможним власникам промислових підприємств та банкірам.

Олександр Богуслаєв придбав його у 9 п’ємонтських та лігурійських родин, які спільно володіли Галлінарою протягом більш ніж 40 років.

За інформацією видання, перемовини про придбання острова почалися у травні цього року та завершилися 17 липня.

42-річний Олександр Богуслаєв є сином В’ячеслава Богуслаєва, ексвласника “Мотор Січі”.

В свою чергу, українці приголомшені такою нахабністю, та просять президента зібрати термінову нараду і розібратись у чому справа. Звідки у сина чинновника такі шалені гроші?! Адже це вже переходить всі межі чи українців за людей не мають – лише викачають гроші – пишуть користувачі соціальних мереж.

Ось один із дописів українця з Італії:

На фото – острів Ґаллінара. Він розташований в Італійській Рив’єрі, в Ліґурії – навпроти містечка Альбенґа, де живе моя мама-заробітчанка. Від острову кілька годин на яхті до Монте-Карло та Ніцци. Саме серце Європи.

40 років ним володіли 9 заможних італійських сімей. На острові був дорогий ресторан та вілли цих сімей.

Останні роки в Італії економічна криза, яка з настанням епідемії коронавірусу суттєво посилилась.

Заможні італійські сім’ї вирішили продати острів, щоб рятувати свої бізнеси.

Його придбав не геній Ілон Маск, чи Марк Цукерберґ, не Білл Ґейтс, чи Джеф Безос. Не Джек Ма, чи навіть не італійський олігарх Берлусконі.

Його за 10 мільйонів євро придбав син українського олігарха Богуслаєва, який сам нічого геніального не створив, але купу років паразитував на державному (збитковому?) підприємстві Мотор Січ.

Ось тому ми так і живемо всі роки Незалежності… А італійські медіа, тим часом, в шоці… ((

Також, він підкреслив:

Отже, щодо італійського острова Ґаллінара, який придбав син олігарха Богуслаєва.
Тетяна Висоцька підкинула гарну ідею.
Треба прийти до влади, конфіскувати в нього острів – і будемо мати шматочок України в Італії.
А також частинка України стане членом ЄС 🤣

Залишилось тільки маленьке – розробити і втілити план приходу до влади

Як раніше повідомляла “Економічна правда”, у грудні 2019 року президент АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям.

За його словами, разом з купівлею акцій китайці зобов’язалися інвестувати в завод протягом двох років 250 млн доларів.

Як повідомлялося, китайські компанії Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group купують понад 50% акцій компанії “Мотор Січ”. У разі отримання дозволу Антимонопольного комітету на купівлю, інвестори зобов’язалися надати авіабудівній галузі України грантове фінансування на суму 100 мільйонів доларів. Понад 25% акцій залишалися за “Укроборонпромом”.