BMW, водій якого влаштував цієї ночі дрифт у центрі Харкова та став “героєм” теленовин, належить синові депутата Кіровоградської обласної ради та заступника начальника Льотної академії Олександра Олексійовича Чумака – Олександру Олександровичу Чумаку.

Інформацію “Без купюр“ повідомили джерела в правоохороних органах, вона підтверджується інформацією з декларації останнього.

Як ідеться в сюжеті ТСН, розваги водія дивом обійшлися без жертв. Керманич вирішив поганяти не на порожньому майданчику, а просто на проїжджій частині. Дрифтуючи на повній швидкості, ледь не зачепив кілька машин, які в цей час їхали вулицею.

Так, у Фейсбуці виклали відео, на якому вказано державний номер автівки з реєстрацією в Кіровоградській області – ВА4000ВО.

Згідно з даними платформи відкритих даних Opendatabot, державний номер належить автомобілю моделі BMW 435I сірого кольору 2014 року випуску, зареєстрованого 15.11.2018 на фізичну особу в Кропивницькому Кіровоградської області.

Аналогічні дані вказані про транспортний засіб у декларації Олександра Чумака молодшого як кандидата на посаду головного спеціаліста юридичного відділу Східного офісу Держаудитслужби, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області. Декларація була оприлюднена на сайті НАЗК 26.07.2019 року і в ній вказано, що він є власником атомобіля BMW 4351 2014 року випуску. Право власності набув у 2018 році.

Варто зазначити, що ще в літку, глава держави попередив “всіх чиновників у Києві та по всій країні”, що “часи безкарності та особливого до вас ставлення назавжди минули”, після інциденту з Генералом Глуховерею.

Ані ви, ані ваші друзі більше не будете стояти понад законом. Радійте, якщо ви понесете заслужену відповідальність за законом, що я вам твердо обіцяю. Бо інакше народ скористається своїм правом суверена у власній державі, і ви опинитесь взагалі поза законом, – гнівно заявив президент.

“Краще пишіть явки з повинною, звільняйтесь або тікайте. Єдине, чого я вам точно не раджу, – продовжувати своєю нахабною поведінкою випробовувати країну на міцність. Країна та народ міцніші за всіх вас – вони вистоять. Ви ж – зникнете”, – підсумував тоді Зеленський.