Командувач Військово-морських сил Збройних сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа запевняє, що ситуація на підступах до Одеської області повністю під контролем ЗСУ, військові готові до відсічі, про це ідеться на сторінці ВМС України у Facebook.

Неїжпапа відвідав оборонні позиції Одеси та Одеської області.

Керівник флоту перевірив організацію бойової служби та посилення об’єктів місцевої інфраструктури і поспілкувався з морськими піхотинцями, які перебувають на бойових постах. Командувач обговорив з керівним складом можливі сценарії територіальної оборони нашої країни з морського напрямку. За його словами, ситуація на всіх стратегічних підступах до Одеської області повністю під контролем Збройних Сил України, Військово-Морські Сили разом з побратимами готові до відсічі сил і засобів російського окупанта, – йдеться у повідомленні.
Саме завдяки, оперативним діям військовослужбовців національного флоту разом з іншими підрозділами оборонного сектору, було підготовлено та розгорнуто позиції для зустрічі ворога, з метою нанесення ефективного і нищівного удару по загарбникам.
Раніше росія вже намагалась висадити диверсійні групи з моря, а також ворог підходив на своїх кораблях до берегів Одещини, аби завдати ракетних ударів. Завдяки українській артилерії дві морські цілі були уражені, а решта плавзасобів бути відігнані.

У ВМС заявили, що росіяни намагаються обстрілювати Одещину з тимчасово окупованих Севастополя та Криму, але українська протиповітряна оборона їх зупиняє.