Вчора, 14 лютого президент України Петро Порошенко провів день у Харкові. В ході відвідування харківської філармонії відбувся черговий інцидент за участю президента.

Петро Олексійович вийшов до народу привітатись та наткнувся на чергову критику. Зазначимо, що люди в цивільному  одразу схопили і потягли подалі чоловіка, який голосно і нецензурною лайкою висловив невдоволення на адресу глави держави. 

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці в Facebook харків'янин Олексій Романов.

Під час від'їзду Порошенко сказав присутнім: "Я вас всіх люблю", а у відповідь один з присутніх чоловіків вигукнув: "Та пішов ти!". 

Після чого, люди в цивільному, не марнуючи ні хвилини, скрутили та швидко відвели чоловіка в бік, в арку одного з будинків. 

Однак випадкові перехожі почали знімати на камери те, що відбувається з невинною людиною. Саме активність натовпу і безліч камер завадило затримати невдоволеного чоловіка. 

Сам чоловік у цей час кричав: "Поверніть пенсіонерам пенсії", "що це все на кістка харківян" і безліч іншого.

Зазначимо, що поліція, яка була на місці події пробувала угомонити невдоволеного, проте, очевидці заступилися за чоловіка.Також, під час спілкування з правоохоронцями, чоловік вигукував, що Порошенко "на кістках" заробив 40 мільярдів і забрав пенсії у пенсіонерів.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Додамо, що у той же день на вулиці Римарській, поруч з її будинком, кортеж президента зустрічали активісти з плакатами, присвяченими розслідуванню вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. 

Представники "Харківського антикорупційного центру" вишикувалися вздовж дороги з плакатами, на яких були написані закреслені прізвища голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва і його заступника Євгена Ріщука, яких батько Катерини Гандзюк звинуватив у співпраці з підозрюваним у вбивстві дочки. 

Однак коли кортеж Порошенко під'їжджав до філармонії і один з активістів підняв плакат, кілька людей з шевронами поліції спробували його вирвати. Після короткої перепалки чоловік знову підняв плакат, а люди з шевронами поліції спробували заступити його.