Матір двох дітей відновилась після поранення і продовжила боротьбу, передає Корупція.Інфо.

Популярне: “Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких


Українцям показали історію жінки-воїна батальйону "Донбас" Людмили Калініної, яка отримала поранення під час виходу з Іловайська та потрапила у полон до окупантів.
"Сиджу за кермом і грає донецьке радіо, якась російська попса. Не пам'ятаю хто сказав, що нехай грає. Всі почали разслаблятись, з'явилася у всіх віра, що коридор є. І так колона пішла вгору і пішов цей мінометній, танковий обстріл, птури пішли. І було… Боже, куди? Що це?", – поділилась спогадами Калініна.

Жінці-бійцю разом з побратимами вдалось дістатися Червоносільського, де навіть взяли у полон кількох росіян. Однак через постійні обстріли та втрати вона сама стала полонянкою.
Окупанти хотіли розстріляти Калініну, але їй вдалось врятуватися. Вона була у полоні півтори доби, більшість часу без свідомості. Її передали Червоному Хресту.
Калініна пройшла лікування та повернулася у стрій. На героїню чекають двоє дітей, але вона продовжує боротьбу, щоб вони могли спокійно піти до школи 1 вересня.