Ото він і є, справжній "русскій мір": живи в Києві, паскудь все українське, поливай брудом Захід. Але на відпочинок – до Греції. А пахнути – краще французькими парфумами.

 

Олена Бондаренко чомусь вибрала для відпочинку Грецію, а не Сочі. Фото: Facebook

Олена Бондаренко чомусь вибрала для відпочинку Грецію, а не Сочі. Фото: Facebook

"Що робила Олена Бондаренко в Греції? Та що всі роблять – засмагала, релаксувала…" Про це пише у своєму Facebook Kharchenko Oleksandr.

У відмінному настрої поверталась додому. Уважні пасажири рейсу Родос- Київ зафоткали, як в улюбленому всіма дьюті фрі вона дбайливо вибирає собі парфуми…

 

Тож тепер, коли славнозвісна "солов'їха" русского міра поїде до Москви на Раша-тв – розповідати чергові "страхи" про звірства української армії на мирному Донбасі, про "громадянську війну", про українських карателів та загниваючий Захід, вона пахнутиме як нова копійка.

 

 

Ото він і є, справжній "русскій мір": живи в Києві, паскудь все українське, поливай брудом Захід. Але на відпочинок – до Греції. А пахнути – краще французькими парфумами. І не летить чомусь, голубка, до Сочей чи Алупки. І не пахтиться одеколоном "Путін". Істинно "по-русскі"…