18e2999891374a475d0687ca9f989d831425144007

Екс-міністр освіти часів Януковича Дмитро Табачник повернувся в Ізраїль.

Про це в ефірі телеканалу новин "24" розповів керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, передає Корупція.інфо

"Я хотів би, щоб ми так боляче не реагували на приїзд чи від’їзд високопосадовців. Приїхав він один раз – ще раз приїде. Так сталося, що він приїхав і зразу ж виїхав з України в Білорусь, звідти – в Москву, а звідти – знову в Ізраїль", – зазначив Вовк.

Він додав, що Табачник покинув Україну через день після приїзду. Розшукових заходів щодо нього не було, адже він не перебуває в розшуку. Вовк запевнив, що приліт екс-чиновника "контролювався"."У нас є кілька кримінальних проваджень, в яких досліджуються обставини діяльності Міністерства науки, яке очолював у свій час Дмитро Табачник", — наголосив представник СБУ.

Він зазначив, що ГПУ орієнтується, "коли і що пред’явити Табачнику, коли є достатньо доказів, щоб це не було проста формальність, а щоб це була серйозна робота по пред’явленню підозри і по розслідуванню до кінця, аж до судового розгляду".

"Я не готовий вам сказати, на якій стадії в Генеральній прокуратурі перебуває кримінальне провадження щодо високопосадовців, в тому числі і Дмитра Табачника", — сказав Вовк.

Нагадаємо, 28 лютого, рейсом "Тель-Авів — Київ" в Україну прибув очільник міністерства освіти і науки часів Януковича Дмитро Табачник.