Х’ю Грант висловив свою підтримку герцогам Сассекським.

Жахливе обурення сім’ї і британців, звинувачення, скандали – це лише незначна частина всіх наслідків скандальної заяви принца Гаррі і Меган Маркл про вихід з королівської сім’ї. Але серед усіх знайшлися і такі, які стали на бік герцогів. Це рішення активно підтримала американська подруга Меган Маркл, співак Елтон Джон. Заступитися за подружжя поспішив і бітанській актор Х’ю Грант.

Під час інтерв’ю для радіошоу Radio Andy show ведучий запитав зірку, що він думає з приводу заяви герцогів Сассекських. Знаменитість відповів, що підтримує принца Гаррі: “Таблоїди фактично убили його мати. Тепер вони роздирають на шматки його дружину. Його завдання, як чоловіка – захистити свою сім’ю, тому я на його боці”.

Нагадаємо, після королівського засідання Єлизавета ІІ зробила офіційну заяву щодо подальшої долі принца Гаррі і Меган. Відзначимо, що на нараді, яка відбулася 13 січня, були присутні королева Єлизавета ІІ, її син принц Чарльз і внуки – принци Вільям і Гаррі. Меган побажала не брати участі в обговоренні її майбутнього і навіть не вийшла на зв’язок по телефону.