Відомий український співак, який переміг у Національному відборі і став учасником "Євробачення" у 2018 році, Костянтин Бочаров, більш відомий як Melovin, і якого ще називають українським Дракулою, часто ділиться з шанувальниками новинами свого життя в соціальній мережі Instagram. Так, в цей раз артист порадував фоловерів новим фото, однак знімок схвилював мережу.

На фотографії артист позує, сидячи на сходинках біля сцени, у нього змучений, втомлений вигляд, що звичайно ж помітили його шанувальники. Melovin в темних рваних джинсах і темній футболці, поверх якої у нього накидка, теж темна. Костя ніби про щось задумався, тримаючи в руці мікрофон, він не дивиться в камеру.

У підписі до фото Melovin написав:

#Полтава. ВИ БУЛИ ДУУУЖЕ ГАРЯЧИМИ! Дуже дякую за такий прийом! Пісня «Ти» звалила з ніг і мене! Обняв! До зустрічі вже завтра в улюбленому Львові на великому сольному концерті! 19:00 – клуб Малевич".

Шанувальники не пройшли повз і почали активно обговорювати нову публікацію співака. Кості радять побільше спати і відпочивати, адже у нього втомлений вигляд.

"Так і до хвороби недалеко!", "Бережи себе".