У франківській маршрутці пасажири побили кишенькового крадія.

17 грудня в автобусі на 26 маршруті в Івано-Франківську пасажири спіймали кишенькового злодія та самотужки покарали чоловіка, повідомляє Корупція. Інфо

Історію у мережі Facebook переповіла свідок і учасник подій Анна Худецька.

“Доїжджаючи до зупинки на вул. Чорновола, я відчула що моя сумочка порухалась, придивившись, побачила що в мене розсунутий замок, зразу ж перевірила чи є все, на щастя, нічого не пропало!!!!

Оглянулась назад, побачила підозрілого чоловіка з рокзаком в руках!!!!!! Десь за 1хв… ще раз оглянулась за тим чоловіком!!!! І тут така картина:…… той чоловік, прикриваючи руку рюкзаком, сунув руку іншому чоловіку до кишені!!! Я зразу ж сказала це водію і попросила не відчиняти двері, допоки всі не перевірять свої кишені, той чоловік, в якого була рука грабіжника, не застав грошей!! І зразу ж сказав тому, щоб віддав!!! Грабіжник, не думаючи, все до копійки віддав!!! Потім дістав по морді, ще й я в стані ефекту лупнула його!!!!”, – пише жінка.

Мешканка закликає мешканців бути обережними і реагувати, якщо хтось стає свідком крадіжки.

До слова, в коментарях до запису розгорілася дискусія – чому пасажири не викликали поліцію.

Худецька пояснила – про недоречність повідомлення правоохоронців зауважив водій маршрутки – мовляв, з крадія й так вистачить.