Українська співачка не відповіла під час інтерв'ю на запитання про приналежність кримського півострова.

 Неоднозначна артистка MARUV не перестає дивувати українських фанатів.  Нещодавно співачка, яка на відбірковому етапі "Євробачення 2019" обіцяла, що не відвідуватиме Росію зі своїми концертами, все ж виступила на премії Муз-ТВ, який проходив в Москві.  А після цього, в п'ятницю 14 червня, дала сольний концерт в Києві.

 Нагадаємо, що 7 червня відбулося вручення музичної премії Муз-ТВ 2019. Крім співачки MARUV, церемонію відвідали такі українські зірки як Світлана Лобода, Макс Барських, Анна Седокова і Alekseev.

 Після київського виступу відбулася прес-конференція артистки з журналістами.

 Як повідомляють ЗМІ, на питання журналіста, одного з досить відомих каналів в Україні, про окупований Крим, MARUV встала і пішла більше не відповідаючи на підготовлені запитання журналістів інших телеканалів.

 Історія повторюється.  Уточнимо, коли на нацвідборі до Євробачення 2019 один з членів журі, Джамала, запитала співачку про той же Крим, MARUV не дала чіткої відповіді.

 Журналіст запитав: "На відбірковому турі Євробачення Джамала запитала у вас, чий же Крим. Ви не відповіли. Так чий же Крим?".  "Так, все, поки всім", – швидко злетіло з вуст співачки, яка різко встала і пішла, залишивши професійних працівників ЗМІ в подиві.