На місцевих виборах в Харкові до влади прийшло багато “своїх” під ім’ям і брендом Геннадія Кернеса, який помер 17 грудня. Однак він сам не контролював, кого набирали в блок “Успішний Харків”.

Про це в ефірі Апостроф Live на Апостроф TV заявив кандидат в мери Харкова на місцевих виборах 2020 Денис Ярославський.

“Коли починалася передвиборна гонка, я був одним з кандидатів в мери міста. Я публічно заявляв, що Геннадій Адольфович знаходиться в украй важкому стані, а точніше в стані штучної коми. Офіційні представники міськради в особі Терехова це знали, це знали члени сім’ї, це знало найближче оточення. Але це навмисне приховували, щоб ввести харків’ян в оману і, розуміючи, що електоральна підтримка у Кернеса дуже висока, під його брендом завести “своїх” людей як в обласну, так і до міської ради. Ця афера вдалася. Це така цинічна брехня, яку харків’яни не могли собі уявити “, – зазначив Ярославський.

Ярославський підкреслив, що Кернес не контролював, кого набирали в його блок “Успішний Харків”.

“Пан Кернес не мав ніякого відношення до того, що творилося у подальшому під його ім’ям. Він знаходився в стані штучної коми”, – додав Ярославський.

Раніше, вчора, 17 грудня, друг Кернеса і бізнесмен Павло Фукс запевнив, що напередодні смерті мер Харкова йшов на поправку і медики хотіли його виписати. Він запевнив, що смерть Кернеса стала для нього повною несподіванкою. Фукс пояснив, що коронавірус дав такі ускладнення на організм, яких ніхто не очікував.

Олігарх пояснив, що коронавірус вдарив по нирках і лікарі робили все можливе, щоб зупинити погіршення стану.

Фукс впевнений, що лікарі також не очікували такої різкої смерті політика, ситуація в останні дні була вкрай стабільною.

Він підкреслив, що для харків’ян ситуація не зміниться, так як соратники Кернеса прекрасно управляли містом останні три місяці.

Нагадаємо, що, за словами Фукса, сім’я і близьке оточення Кернеса до останнього вірили в одужання політика. Ще два тижні тому прогнози медиків були досить оптимістичними, та й сам Кернес був бадьорий.