Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена прибула з офіційним візитом до Японії в ранзі першої леді і знову захопила соціальні мережі стильним образом.

На опублікованих Офісом президента фотографіях Зеленська постала в елегантній сукні синього кольору. Образ прикрашений подовженим піджаком і чорними туфлями.

При цьому користувачі соціальних мереж також звернули увагу, що на одній з фотографій Олена Зеленська виглядає помітно невиспаною.

Цілком ймовірно, що довгий переліт і зміна часових поясів відбилися на стані Зеленського і його дружини. На опублікованих фотографіях можна помітити, що президента зустрічала японська делегація. Дружині українського президента був подарований яскравий букет згідно з протоколом, після чого всі покинули аеропорт.

«Сьогодні прибули з візитом до Японії для участі в церемонії інтронізації імператора Нарухіто. Попереду дуже насичені дні. Користуючись нагодою, я планую відвідати Центр здоров’я, ознайомитися з програмою харчування японських школярів та інклюзивною інфраструктурою міста Токіо”, – повідомила Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сьогодні прибули з візитом до Японії для участі у церемонії інтронізації Імператора Нарухіто. Його Величність вступив на престол 1 травня, після того як його батько, Акіхіто, добровільно передав синові Хризантемовий трон у зв’язку з похилим віком. Таке зречення відбулось в Японії вперше за останні 202 роки. Попереду – дуже насичені дні. Користуючись нагодою, я планую відвідати Центр здоров’я, ознайомитись з програмою харчування японських школярів та інклюзивною інфраструктурою міста Токіо. Впевнена, досвід такої прогресивної країни як Японія буде надзвичайно корисним, адже створення рівних можливостей для всіх громадян нашої країни є дуже важливою місією для мене як для дружини Президента. 🇺🇦🇯🇵

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена вразила соціальні мережі зовнішнім виглядом під час візиту до Латвії.