Народний депутат Ірина Луценко продовжує показувати дизайнерські речі зі своєї шафи.

Буквально недавно ми писали про те, що дружина генерального прокурора прийшла на роботу у Верховну Раду в модних туфлях без задників за $ 595. Це були Мюлі люксового бренду взуття Malone Souliers.

І ось сьогодні Ірина разом зі своїм чоловіком відвідала перший благодійний вечір "Анна Київська. Нове тисячоліття" в підтримку Культурного центру Анни Київської та Церкви святих Бориса і Гліба у Франції. Захід проходив в Національному заповіднику "Софія Київська".

Звичайно ж, ідеальним дрес-кодом для такого виходу в світ – це вишиванка.

Мабуть, так і вирішила пані Луценко і прийшла в вишитому платті від українського дизайнера Юлії Магдич.

Модель довгої сукні називається SWAN ( "лебідь" – англ). Вона виконана з 100% натурального льону. Прати річ не можна. Тільки суха чистка.

В онлайн магазині, де продаються речі дизайнера, коштує таке $ 1920 або 50 283 гривні за курсом НБУ на 26.06.2019 року. Шити плаття за індивідуальним замовленням будуть близько 3 тижнів. По Україні – доставка безкоштовна.

Відзначимо, що у 34-річної співачки Тіни Кароль в гардеробі є таке ж плаття, а ще вишиванки бренду Yuliya Magdych носять подруги-депутати Ірини Луценко. У Марії Іонової з БПП є плаття-пальто під назвою "Опіум" за $ 3050, а у Ірини Геращенко – плаття Porcelain Bouquet ( "фарфоровий букет" – англ.) За $ 1720.

Для своїх колекцій Юлія Магдич використовує мотиви орнаментів Київської Русі, зображення слов'янських богів, а також традиційну вишивку, трохи її трансформуючи.