Як прокуратура намагається зам'яти справу мажора-вбивці.

Український журналіст Дмитро Гнап заявив про те, що прокуратура не проводить розслідування справи мажора Станіслава Толстошеева, який скоїв смертельну ДТП, повідомляє Корупція. інфо

Гнап нагадав, що рівно рік тому Толстошеєв на своєму джипі Mercedes GL вбив жительку Києва Надію Прилуцьку.

«Тоді я припустив, що «мажор» відповідальності не понесе. Ну а влітку прокуратура Києва закрила цю справу «за відсутністю складу злочину».

Обурення соцмереж таким рішенням прокуратури змусило генпрокурора Луценко дати вказівку справу відновити.

А його прес-секретар Лариса Сарган навіть у себе в ФБ написала: «Винні в покритті мажору будуть притягнуті до відповідальності». Це було 10 вересня", – нагадує журналіст.
 
Днями Гнап отримав відповідь від прокуратури, де ніхто з тих, хто покривав мажору, так і не покарано, зізнався він. Журналіст повідомив, що справу Толстошеева три місяці тому відправили на чергову експертизу, однак результатів поки немає.

«Коли будуть результати і коли справу передадуть до суду – мені не відповіли. Очевидно, експерти ставлять науковий експеримент: коли у суспільства закінчиться обсяг пам'яті, щоб забути про випадок з Толстошеевим, а потім по-тихому закрити провадження назавжди», – прийшов він до висновку.

«Не сподівайтеся, панове», – закликає журналіст.