Британський прем’єр Ріші Сунак на полях саміту G20 засудив війну Росії проти України. Лідер Британії розкритикував відсутність на саміті диктатора Росії Владіміра Путіна.

За його словами, війна Росії має руйнівний вплив на людей у всьому світі, – передає BBC.

“Сьогодні вранці ми побачили міжнародне засудження війни Росії в Україні, при міністрі закордонних справ Росії, який там сидів, ми підкреслили як незаконний і варварський характер війни Росії, так і руйнівний вплив, який вона робить на людей у ​​всьому світі через високі ціни на енергоносії та продукти харчування”, – сказав Сунак.

Він зазначив, що Британія зобов’язана працювати із союзниками по G20, “щоб виправити світову економіку, приборкати інфляцію і зберегти міжнародний порядок”.

Як інформує Sky News, Сунак заявив, що російська армія повинна піти з України та припинити варварську війну проти нашої держави.

Повідомляється, що Сунак, виступаючи на закритому засіданні, розкритикував відсутність на саміті Путіна. Хоча наприкінці літа Сунак виступав за те, щоб Путіна виключили з G20.

Примітно, що Путін не відчував можливості приєднатися до нас тут. Можливо, якби він це зробив, ми б продовжили розбиратися,
– сказав він.

Ріші Сунак висловив підтримку Україні як союзнику в протистоянні агресії Росії, інформує Reuters.

“Дії Росії піддають ризику всіх нас. У той час, як ми надаємо українському народові необхідну підтримку, ми також використовуємо великий і глибокий досвід Великої Британії, щоби захистити себе та наших союзників”, – заявив він.