Мер Києва Віталій Кличко не вірить, що пішохідно-велосипедний міст, який був відкритий напередодні, міг сам по собі пошкодитися, і впевнений, що тріщини на склі мосту – справа рук вандалів. Про це він написав у своєму Instagram.

"Друзі! Відкрили пішохідний міст. Вчора і сьогодні там були тисячі людей. Все було добре. Сьогодні, кілька годин тому, раптом тріснуло скло на двох фрагментах скляної підлоги. Просто так, з огляду на його товщину і характеристики, трапитися цього не могло. Основна версія , яка розглядається – акт вандалізму.

Не виключено, що механічне пошкодження могло статися знизу скла (моста). Розглядається версія того, що стріляли ", – написав мер, додавши, що дуже злий через НП. 

"Сказати, що я зніяковіло злий – це нічого не сказати! Я знаю, що є багато недоброзичливців того, що в Києві відбуваються позитивні зміни.

Але такі диверсії – це кримінал. І матимуть жорстку відповідь ", – підкреслив Кличко.

Зокрема, він звернувся до правоохоронних органів з проханням терміново з'ясувати причини і дати правову оцінку тому, що сталося.

Нагадаємо, сьогодні вранці стало відомо, що скляні фрагменти на новому пішохідно-велосипедний мосту потріскалися і запітніли.