Юрій Горбунов вже майже три роки насолоджується батьківством і регулярно розповідає про свою любов до сина. Весь свій вільний час телеведучий намагається проводити з Іваном, а коли знаходиться далеко від дому, то дуже сумує.

У своєму Instagam Юрій виклав фото міцних обіймів з хлопчиком і написав: “Це коли дуже скучили один за одним! Фотографує – наша мамуся”. Традиційно знімок зроблений зі спини, оскільки зіркові батьки ще не готові показувати публіці обличчя малюка.Всього за кілька годин публікація зібрала понад 16 тисяч лайків, а в коментарях прихильники не перестають захоплюватися тим, наскільки Горбунову йде роль батька.

“Міцна любов батька”, “Милота”, “Татків синок”, “Дуже зворушливо ви приклад щасливої і дружної сім’ї”, “Це любов”, “Дуже няшні”, “Класне фото, такі зворушливі”, – захоплюються фоловери.

Нагадаємо, Юрій Горбунов удостоївся почесної нагороди “Папа року”. Своїм досягненням ведучий похвалився в своєму Instagram. Як зазначив Юрій, ця перемога йому дісталася завдяки його дружині.