Спроби міністра Авакова «зам'яти» справу про перестрілку в Княчжічах, виявилися невдалими для глави МВС. З усіх боків почали вилазити подробиці розслідування, які підтверджують: мародерні в заможних селах поліцаї з досвідом служби в АТО, близькі друзі комбатів – «фронтовиків» і нинішнього заступника Авакова – Вадима Трояна.

У четвер, 8 грудня в розслідуванні обставин загибелі поліцейських в Княжичах з'явилися нові факти. Серед затриманих, нібито, грабіжників будинків в Княжичах, виявилися співробітники МВС. До цього вони вважалися в добровольчих батальйонах «Київ», «Миротворець» і «Айдар», повідомляє Корупція. Інфо

Чинним співробітником Нацполіції виявився боєць полку особливого призначення "Київ", 38-річний Микола Клочков. У Шевченківському суді столиці йому було обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом.

Ще один затриманий також з МВС – майор Юрій Бурляй. На сайті МВС він значиться як замкомбата полку «Миротворець». У обох чоловіків в соцмережах є фото з засідань Київської та обласної поліції, а в друзях – і. о. глави Нацполіціі Вадим Троян.

Саме він зараз і керує в поліції розслідуванням перестрілки і затримання банди. І ще в середу на засіданні комітету в Раді запевняв, що серед грабіжників немає співробітників поліції, мовляв, тільки колишні, недостріляного на майдані, «беркутівці».

Тепер заму Авакова як і самому міністру, доводиться втертися і визнавати, що «правоохоронці» займалися зовсім боротьбою з криміналом, а дуже навіть навпаки. Та й замість патріотичних осіб «воїнів світла» Україна побачила рила злодіїв і мародерів, які ще вчора вчили юне покоління «що таке добре, а що таке погано».

Так, місяць тому Юрій Бурляй проводив в 10-му класі столичної школи №145 урок патріотичного виховання. Розповідав дітям цікаві історії, що трапилися з ним в зоні АТО. На сайті школи повідомляється, що Бурляй отримав нагороди і має поранення. Дальше більше. Ще один вбивця охоронців в Княжичах раніше брав участь в нападі на валютного «міняйла» і на справу їздив на поліцейському «Пріус». Чудово, чи не так?

Всі співробітники МВС зберігали вдома велику кількість боєприпасів, а в соцмережах викладали фото із зони АТО і хвалилися посадами і зарплатами.

Всього у справі про перестрілку в Княжичах поліція затримала вісім осіб, причому, двох «взяли» в зоні АТО, куди вони спробували втекти від покарання. Мовляв, війна все спише.

Втім, факти, які були б убивчими в будь-який мало-мальськи цивілізованій країні, для українців – всього лише звичайна кримінальна зведення. Адже два роки поспіль ЗМІ годували країну розповідями лідера «Правого сектора» Яроша, який розповідав, що в добровольці пішли виняткові люди: з кількома вищими освітами, з парою іноземних мов і, природно, з завищеною планкою порядності та патріотизму.

Можна тільки здогадуватися, що ці Херо-патріоти творили на Донбасі, якщо своїх «товаришів по службі» вони холоднокровно розстріляли в упор: з тіл поліцейських, убитих в Княжичах, дістали по 38 куль. Це була зачистка: вбивць-добровольців вчили не залишати брудних слідів.

Поки невідомо, заляпає цей бруд мундир міністра Авакова настільки, що він піде у відставку. Але показово вже те, що про «схронах панди», знайдених вчора його доблесними «орлами», глава МВС перестав «розорятися» і знову перервав сеанс інтернет-спілкування з патріотами.