У Малині Житомирської області поховали 17-річну Олену Жураховську, яку по-звірячому до смерті побили друзі за борг у 500 гривень. У рідному місті дівчини вважають, що такого б не сталося, якби її мати позбавили ​​батьківських прав ще три роки тому, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Виявлено її передсмертну записку”: у Львові 14-річна дівчина викинулася з вікна 15-го поверху, відомі перші подробиці трагедії

За інформацією видання, місцева влада зверталася в прокуратуру, щоб мати Олени позбавили батьківських прав, а школярку віддали в інтернат, але прохання проігнорували і залишили дівчинку з матір'ю і вітчимом.У Малині вважають, що на матері Олени, яка не заступилася за доньку, лежить відповідальність за те, що сталося, а її спосіб життя негативно позначався на дитині. Жителі вважають, що дівчинка була б зараз жива, якби жила в інтернаті.

Тим часом тим, хто бив Олену, вже висунули підозру. Як повідомляють у Головному управлінні Нацполіції Житомирської області, двоє з них уже відомі поліції за хуліганство та незаконне збереження наркотиків.

Сестра дівчинки Вікторія, в свою чергу, вважає, що такі люди заслуговують на смерту кару.

"Я була б дуже рада, якби повернули смертну кару. Як такі люди можуть жити. Вони просто забрали життя дитини, їй 17 років. У неї були плани, мрії і так обірвалося все в один момент", – розповіла вона, передає ТСН.