Передвиборна кампанія Володимира Зеленського зібрала 350 тисяч відгуків і пропозицій українців.

«Такого не було навіть на Майдані». Подібне порівняння мчить звідусіль. Відношення воно має до передвиборчої програми кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського, пише Антікор.

Так всього 4 дні пройшло з моменту публікації передвиборної кампанії Володимира Зеленського.

Українці, як відомо, активно брали участь в її формуванні:

«За аналітичними підрахунками ми отримали від вас більш 350000 взаємодій в різних проявах! Як і обіцяли, всі пропозиції та коментарі про внесення змін до програми ми взяли на обробку, щоб разом досягти головної мети – побудувати Україну своєї мрії! «, – заявили в штабі Володимира Зеленського.

Порівняння масштабів діяльності команди кандидата і взаємин українців по «Країні мрій» йде в порівняння із знаменною для українців Революцією Гідності на Майдані.

Конкуренти не гребують засобами, каже Зеленський, і складають всілякі небилиці про нього. Так артист запропонував співвітчизникам викладати в мережі кращі фейк про нього зі спеціальним хештегом.Тому як цих самих фейків, останнім часом, «розвелося» занадто багато, Володимир Зеленський вирішив вийти з ситуації не взаємним «поливанням брудом» конкурентів, а з властивим йому гумором.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Володимир Зеленський у своєму відео-зверненні до українців розповів, що його називають і «технічною людина», і «ногою Кремля», скоро, припустив Володимир Зеленський, буде, напевно, і «голос Вакарчука».

Раніше Володимир Зеленський розповів про втрату друзів в РФ – він визнав той факт, що російські колеги просто перестали з ним спілкуватися.

Про це український актор і шоумен заявив в інтерв'ю одному з європейських видань:

«Більшість російських колег перестали з нами спілкуватися – вони самі прийняли це рішення. В Юрмалі я нікого не зустрічаю – схоже, вони обходять нас стороною, побоюючись нашої проукраїнської позиції », – сказав Володимир Зеленський.