Найбагатший міністр в уряді – Уляна Супрун


В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун другий рік поспіль залишається найзаможнішим членом Кабінету міністрів, – Корупція Інфо

Популярне: Це фактично оголошення війни: слідство назвало суду причину вибухів на складах у Балаклії


Такі висновки можна зробити згідно з електронними деклараціями за 2016 рік, які подали українські міністри. У розрахунок бралися лише грошові кошти на банківських рахунках або у вигляді готівки. 

За минулий рік Уляна Супрун збільшила свої активи на 5 млн грн. Зараз вони досягли майже 120 млн гривень. (Для порівняння, щоб пересічному українцю, який отримує мінімальну зарплату, заробити таку суму, йому потрібно працювати більше 3 тисяч років, при цьому нічого не витрачаючи на себе).

Значно поліпшив своє фінансове становище прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який після того, як став главою уряду, збільшив свої доходи більш ніж в два рази в порівнянні з 2015 роком. Зараз його офіційні активи становлять майже 67 млн грн (в 2015 вони дорівнювали 31 млн. Грн).

На третьому місці міністр юстиції Павло Петренко у якого на рахунках у різній валюті зберігаються майже 44 млн грн.

Четвертий рядок за Ігорем Насаликом – міністром енергетики та вугільної промисловості України – майже 33 млн грн.

Замикає першу п'ятірку Арсен Аваков – міністр МВС. Офіційно він задекларував 17 млн грн.

Найбільший "жебрак" серед членів уряду це міністр соціальної політики Рева. Він зберігає гроші тільки в гривні. І загалом він задекларував трохи більше 373 тис. грн.