Історія з побитою колишнім чоловіком-мільйонером актрисою Оленою Кравець (телесеріали «Земський доктор», «Щасливі разом»), здається, наближається до завершення. Зірка найняла адвоката Майю Сандлер, яка перш відстоювала інтереси співака Прохора Шаляпіна і учасника проекту «Дом-2» Степана Меньщикова. І та склала проект мирової угоди «Про аліменти та порядок здійснення батьківських прав батьків, які проживають окремо». – повідомляє Корупція.Інфо

Згідно з документом дитина залишається жити з матір'ю в будинку, «куплений чоловіком в інтересах дочки і оформленому на її ім'я в рівних частках з її матір'ю». Руслан Кравець при цьому зобов'язується самостійно оплачувати всі комунальні платежі. Крім цього, чоловік повинен здійснювати щомісячні виплати (аліменти) на користь своєї малолітньої дочки в розмірі двох мільйонів рублів на місяць.

 Витрати на загальноосвітню школу, послуги гувернантки, водія, охоронця теж зобов'язується оплачувати самостійно «аж до закінчення потреби в них». При будь-яких додаткових витратах, пов'язаних з необхідністю оплати послуг няні, медичного обстеження або лікування дочки, «чоловік бере участь у таких видатках з розрахунку 100% від суми відповідних витрат».

Замість цих матеріальних благ Олена зобов'язується надавати колишньому чоловікові право спільного щорічного відпочинку з донькою – не менше трьох тижнів в році. У Руслана «за його бажанням і за згодою дочки буде можливість зустрічатися і безперешкодно спілкуватися з дитиною в будь обговоренное не менш ніж за вісім годин час».