Здебільшого мешканці постраждалих районів самотужки долають наслідки стихії, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Чорна аура?”: Те що сталося з людьми на зустрічі з президентом, доведе вас до істерики!

А от ремонтники бідкаються на відсутність коштів та матеріалів, бо їх використали на ліквідацію руйнувань буревієм, який пронісся регіоном у середині липня.

У Привітному від зливи та вітру постраждали 135 садиб, передає кореспондент "5 каналу". Найбільш пошкоджені дахи полагодили коштом районного бюджету, решта – поки що рятують свої помешкання власноруч.

Місцева мешканка Раїса Шкиря розповідає, що і досі її родина проживає в сараї. Дерев'яна веранда розвалилася, а кімнати залив дощ.

"Даху в нас не було, у дворі лежало все – шифер, шматки, дошки", – каже мешканка Привітного Раїса Шкиря.

У Золотоноші й досі повсюди звалища сухих гілок, розпиляні дерева, повалені електроопори та знесені дахи. Не чекаючи допомоги комунальників, у школі №5 взялися самотужки відновлювати покрівлю.

"Техперсонал, працівники, учителі, діти, батьки прийшли на допомогу і вивозили все, збирали. Я жахнулася – ніколи такого не бачила. Усе було в шифері, стати не було де", – розповідає завгосп Золотоніської школи №5 Ніна Боярко.

Досі без світла сотня приватних будинків у Золотоноші, хоча енергетики працюють 12 годин на добу. Чиновники вже підрахували, що на ліквідацію наслідків негоди доведеться витратити близько 400 мільйонів гривень.