У п'ятницю, 7 червня, президент України Володимир Зеленський провів закриту зустріч з представниками медіа в заміській резиденції "Залісся". Своїми враженнями від зустрічі представники українських ЗМІ поділилися в Facebook. 

Варто відзначити, що зміст розмов гості не розголошують, адже зустріч проводилася у форматі офф-рекордс.

За словами шеф-редактора Detector Media Наталії Лігачової, на зустрічі були присутні багато співробітників Адміністрації президента, включаючи прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель.

"… Я отримала від цієї зустрічі досить багато інформації про мотиви, дії і команду нового президента. Були практично всі співробітники АП з його команди, і це було цінно, так як можна було подискутувати про наболіле досить щільно з ними, і всі вони були налаштовані на конструктивний діалог. Ми отримали всі контакти і запевнення вести діалог і з журналістами, і з громадянським суспільством постійно. Ловимо на слові", – написала Лігачова.

Вона зазначила, що в "неформальності" є свої переваги, проте "хотіла б зустріч в іншому форматі".

Як повідомила голова наглядової ради "Суспільного" Світлана Остапа, Зеленський пообіцяв журналістам дати прес-конференцію за підсумками перших ста днів свого президентства.

"Крісла-мішки на галявині, шаурма, фрукти/полуниця, вино/кава/чай. Розмова офф-рекордс. Про ситуацію в країні його очима і плани. Журналісти, як завжди, ставили багато запитань. Я запитала, коли він дасть прес-конференцію, щоб був рівний доступ до глави держави всіх журналістів. Не дуже впевнено сказав, що дасть на сто днів президентства. Подивимося", – поінформувала Остапа.

Журналіст проекту "Схеми" Михайло Ткач розповів, що йому вдалося потрапити лише на останні 15 хвилин зустрічі Зеленського з представниками медіа. 

"Що можу сказати – ті, хто плазував перед Порошенком, намагаються зарекомендувати себе і перед Зеленським. Схоже, з надією, що їх кращі якості будуть актуальні і в ціні і при цій владі. Дивно, що ті, хто протягом останніх п'яти років, з одного боку, створювали ілюзію свободи слова, а з іншого тиснули на незалежних журналістів в унісон з владою, не пішли разом з командою Петра Порошенка та, як один генпрокурор, продовжують демонструвати свою важливість, неупередженість і незамінність", – написав Ткач.

Судячи з опублікованих фотографій, на неформальній зустрічі з президентом були присутні шеф-редактор інтернет-видання Lb.ua Соня Кошкіна, головний редактор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко, головний редактор "РБК-Україна" Сергій Щербина, головний редактор інтернет-видання "Гордон" Олеся Бацман, гендиректор телеканалу "112 Україна" Єгор Бенкендорф, генпродюсер телеканалу NewsOne Василь Голованов, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко та інші представники українських медіа.