З нагоди Міжнародного тижня глухих, діти з порушенням слуху відвідали Маріїнський палац. Для них були організовані екскурсії, на яких використовувалася мова жестів.

Ініціатором заходів стала дружина президента України Олена Зеленська, передає Офіс президента.

“Маріїнський палац відвідали учні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 18 м.Києва для дітей зі зниженим слухом, а також діти і дорослі з громадських організацій, які займаються допомогою і соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху. Це перший раз, коли глухі люди мали можливість не просто оглянути зали та кімнати палацу, а ознайомитися з його історією за допомогою жестової мови “, – йдеться в повідомленні.

В Офісі президента додали, що Маріїнський палац після 12 років реставрації відкрили для відвідувачів 4 вересня.

“Всі бажаючі можуть відвідати палац в п’ятницю, суботу та неділю, з 10:00 до 17:00. А щочетверга з ініціативи першої леді Олени Зеленської в Маріїнському палаці проводяться безкоштовні екскурсії для школярів”, – заявили в прес-службі.

Нагадаємо, раніше Зеленська виступила в ролі гіда по Маріїнському палацу на екскурсії для школярів з нагоди Дня знань 1 вересня.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“А я вчора була екскурсоводом. Ну, можливо, не цілим екскурсоводом, а його помічником – допомагала панові Олександру Кучеруку проводити екскурсію по Маріїнському палацу для учнів школи № 250, яка в Деснянському районі Києва. Його розповідь була про історію палацу, моя – про сучасності: офіційні заходи і прийоми “, – розповіла Зеленська.

Як розповіла перша леді, тепер щочетверга організовані групи школярів з усієї країни зможуть безкоштовно потрапити на екскурсію в Маріїнський палац.

“Не можу обіцяти, що я буду там кожен раз … але хто зна?” – пожартувала Олена Зеленська.