На підкуп виборців попався перший кандидат в президенти України. Жителі Житомира могли безкоштовно отримати окуляри від Юлі. В принципі хороша справа, якби не одне «але» – вибори, а, значить, подібна безкоштовна щедрість ніщо інше як підкуп виборців. Свідком події став журналіст «СтопКора» Артем Лагутенко. Відповідне відео оприлюднене на офіційному каналі "СтопКорупції"

Журналіст розповідає, що велика черга людей похилого віку вишикувалася в «Центрі захисту житомирян», який створений з ініціативи Юлії Тимошенко, яка, за словами пенсіонерів, запросила їх отримати безкоштовні окуляри. При цьому, працівник центру не забував переписувати дані з пенсійних посвідчень. Роман Бочкала підкреслює, згідно зі ст. 56 Закону України «Про вибори Президента України», в разі виявлення порушень з боку кандидата в президенти України, можливо скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост президента України.

За словами журналіста, зазвичай це малоймовірно, але «жовту картку» Юлія Тимошенко все ж отримує, відповідні структури будуть проінформований. Роман Бочкала зазначає, що також він разом з журналістами буде повідомляти про порушення і інших кандидатів, вийнятків не буде.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Він закликає всіх, кому відомі такі факти, писати йому в повідомлення або дзвонити на гарячу лінію: 0445780004.

Варто зазначити, що за даними дослідження Центру соціального інжинірингу «РАНД», у другий тур президентських виборів виходять лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко та чинний Президент України Петро Порошенко із рейтингами 11,3 та 9,7%. Натомість шоумен Володимир Зеленський не займає навіть третьої позиції – він опинився на четвертому місці, поступившись голові «Опозиційної платформи – За життя» Юрієві Бойку.

Про це під час прес-конференції «Соціальні та електоральні очікування українців від виборів-2019» заявив експерт-соціолог, керівник сектору досліджень «РАНД» Сергій Дем’янов, 

Він наголосив: згідно соціології, яку Центр проводила 8-19 січня, найбільші шанси потрапити у другий тур президентських виборів мають лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко із підтримкою у 11,3% та чинний Президент Петро Порошенко, за якого б проголосувало 9,7% опитаних. Трійку замикає лідер «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко. Йому б віддали голоси 8,1% респондентів.