Юній учасниці другого сезону популярного кулінарного шоу «МастерШеф. Діти» Вікторії Підлепенській поставили серйозний діагноз – лімфома Ходжкіна (рак лімфовузлів).
Це стало великим випробуванням для 14-річної дівчинки, яка стала фіналісткою шоу в 2017 році, і всієї її родини. Про свою біду вона розповіла в соціальних мережах і попросила небайдужих про допомогу.

«Ніколи не могла навіть подумати, що таке станеться зі мною. Зараз дуже важко писати цей пост. На жаль, я серйозно захворіла, мені поставили діагноз Лімфома Ходжкіна. Буду вдячна кожному за допомогу », – написала Віка в Instagram.

Підтримав підопічну і суддя проекту «МастерШеф. Діти», телеведучий і кулінар Ектор Хіменес-Браво. Він також розмістив пост в мережі з проханням підтримати сім'ю Вікі і допомогти зібрати гроші на лікування.

Віка – активна і життєрадісна дівчинка, з села Клепали Сумської області. Вона з дитинства захоплюється кулінарією, обожнює готувати десерти. Вона – відмінниця, займає перші місця в олімпіадах, співає сольно і в хорі.

Батьки дівчинки дуже сподіваються, що з допомогою небайдужих людей зможуть врятувати життя дочки.

Гроші можна перераховувати на карту мами Наталі Підлепенської: Приватбанк 5 168 757 323 835 886