Подія сталася 6 грудня у місті Хмільник.

Працівниця магазину на Вінниччині народила у туалеті дитину і викинула її у смітник, повідомляє Корупція. Інфо

У місті Хмільник на Вінниччині працівниця одного з магазинів народила в туалеті дитину й викинула її в сміттєве відро. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

468f68be020627cf8ea56507a8bd3c76

За попередніми висновками медиків, дівчинка на момент народження була живою. Викликані на місце події поліцейські побачили у металевому відрі для сміття тіло новонародженої дитини, загорнуте у поліетиленовий пакет.

Як з’ясувалось, немовля народила 34-річна працівниця цього ж магазину, яка приховувала свою вагітність від чоловіка, рідних та колег й пояснювала огрядність проблеми зі здоров’ям. В той день вона прийшла на роботу, зачинилась в туалеті магазину та довго не виходила.

Зрозумівши, що їй погано, колеги викликали швидку та з’ясували, що вона щойно народила немовля. Жінка заміжня та вже має двох дітей. Попереднім експертним дослідженням встановлено, що дитина народилась живою та загинула від асфіксії (удушення).

f59c6acf15f3b8e8abd9edd7316bd04d

За фактом умисного вбивства матір'ю новонародженої дитини відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 117 КК України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Поліцейські встановлюють причини, які штовхнули породіллю на вбивство. Жінка госпіталізована до пологового відділення Хмільницької лікарні. Вона поки що відмовляється давати свідчення. В ході слідства жінці буде призначена судово-психіатрична експертиза.