Українська співачка Наталя Могилевська знає як здивувати і одночасно потішити своїх шанувальників. Наталка часто публікує у своєму блозі відверті і просто красиві фото.

Напередодні співачка поділилась з шанувальниками "чесним" селфі. Артистка показала себе зовсім без макіяжу – така, яка вона є.

На обличчі ні краплі косметики і волосся недбало спадає на очі. Свою світлину Наталка прокоментувала філософськими віршами.

"Чую дзвін. В полі весна.
Ти відкрила веселі вікна.
День сміявся і гас. Ти стежила одна
Хмар рожевих волокна.

Сміх пройшов по обличчю, але замовк і зник.
Що ж повз пройшло і збентежило?
Йду в рожевий ліс
Ти забудеш мене, як простила.

Рожевий ніс, сплутане волосся- де я?".

Шанувальники гідно оцінили нове фото співачки і її природню красу і зовсім не звернули увагу на вірші Могилевської.

 
 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 

Слышу колокол. В поле весна. Ты открыла веселые окна. День смеялся и гас. Ты следила одна Облаков розоватых волокна. Смех прошел по лицу, но замолк и исчез. Что же мимо прошло и смутило? Ухожу в розовеющий лес Ты забудешь меня, как простила. … Розовый нос, спутанные волосы- где я? #натальямогилевская #mogilevskaya #ятанцевала #угадай

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

«Пані Наталю, ви справжня і прекрасна», «Така природна і нереальна» «Красива, витончена і ніжна», Дуже по-справжньому так тримати!!!, Я ваш вічний фанат…❤️ а пісня Я танцювала досі не виходить з голови… помру від щастя, як поставите лайк цьому повідомленню💋😘❤️".