З моменту трагічної аварії за участі учасників гумористичної студії "Дизель шоу" пройшло більше 5 місяців. Тоді, у жовтні минулого року, Україна втратила талановиту актрису – Марину Поплавську.

Гумористи "Дизель студії" важко переживали втрату і на декілька місяців відмовились від виступів. Кожен переживав своє горе по-своєму.

До повноцінних виступів "Дизелі" повернулись після різдвяних свят, а нещодавно провели гастрольний тур Америкою і Канадою.

Особливим цей тур став для актриси Вікторії Булітко. З Мариною Поплавською вони тісно спілкувались і дружили, тому смерть подруги стала для Віки болючим ударом.Проте потрібно жити далі. І для нового етапу у своєму житті Вікторія вирішила підібрати нову зачіску. Булітко любить експерементувати з волоссям, проте нещодавно вона дійсно сильно змінилась.

За рекомендацією свого стиліста Булітко стала блондинкою і спочатку шанувальники її навіть не впізнали.

"Я люблю змінюватися! Та й зараз, перед новими концертами, є можливість придивитися до себе, подумати, який хочеться бути. Взагалі, в яскраво-рудий хотіла! Але PR-директор чомусь злякалася. Порадилися з майстром, він запропонував спробувати блонд, адже блондинкою в житті я ще ніколи не була!", – поділилася Вікторія з журналістами.‡агрузка...