Пашинський повідомив про напад на нього напередодні Нового року, депутат прострелив ногу нападнику.

"Він кинувся на мене з пляшкою в руці і погрозами вбити нас. Я мав пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря", – розповів депутат, повідомляє Корупція. інфо

Депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський повідомив про напад на нього напередодні Нового року, депутат прострелив ногу нападнику. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Вечір перед Новим Роком пройшов для мене, на жаль, дуже гірко. Повертаючись близько 17:00 додому, ми з дружиною мало не в'їхали в авто з вимкненими габаритами серед неосвітленої дороги в лісі.

Я вирішив вийти з авто, щоб звернути увагу людей, які були поруч з автівкою, на небезпеку, якої вони піддають інших водіїв, фактично перегородивши дорогу в темний час доби.

Наше прохання хоча б ввімкнути "аварійку" несподівано дуже розлютило одного з чоловіків поруч з автівкою, як виявилося, дуже нетверезого. Він кинувся на мене з пляшкою в руці і погрозами вбити нас.

Я мав пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря. Нападника це не зупинило, він сильно вдарив мене пляшкою по голові, я впав на землю.

Мені вдалося зупинити кривдника, лише коли лежачи вистрілив йому в ногу… Ми перев'язали йому рану, відразу викликали швидку і поліцію", – повідомив депутат.

Він також повідомив, що майже в нормі, а нападник приходить до тями в лікарні.