Співачка Софія Ротару прокоментувала свій виступ на концерті «Легенди РЕТРО FM» в Москві після повернення.

Як зазначається, після концерту Ротару не вийшла до журналістів, як це робили інші артисти, але представники ЗМІ зустріли її на виході з будівлі «Мегаспорту». Тоді співачка сказала : «Ось воно щастя з моїми глядачами! Незрівнянний концерт! Я щаслива, як ніколи!».

Як зазначають журналісти, за концерт Ротару отримує €50 тисяч. З них оплачується робота колективу, запис нових пісень і костюми.

Українці обурені:Просто огидно, такий сором на старості років.

Нагадаємо, Софія Ротару могла стати дружиною російського продюсера Балі Алібасова. Пропозицію Алібасов зробив після смерті Анатолія Євдокименка – першого чоловіка співачки. За словами самого Барі у них з Софією склалися дуже теплі стосунки.

Після тривалого спілкування пера дуже зблизилась і чоловік наважився зробити пропозицію. Закохані уже визначилися з точною датою весілля, однак заяву у РАГС поки не подали. За словами продюсера, причиною усьому став його завантажений графік. У пріоритеті були справи тому він вирушив на гастролі зі знімальною групою. Через обмаль спілкування вони дещо віддалились одне від одного, а з часом і взагалі припинили спілкуватися.