Сьогодні під стінами Франківського районного суду у Львові пройшла перша акція «СТОП корупції в судах», яку організувала Українська спілка учасників АТО, передає Корупція.Інфо

Популярне: Сміх і сльози… Адвокат Надії Савченко розповів шокуючу інформацію про те, як з неї “ліпили” героя

Активісти символічно поклали вінки та винесли труну, в якій поховали суддівську корупцію.

До акції долучились громадські організації Львова, зокрема ГО «Розвиток громади». Атовці та активісти принесли до Франківського суду труну, в якій символічно поховали корупцію.

«Банальні аварії в судах розглядаються більше року. Напевно, через те, що ніхто не несе грошей. Така ситуація по усій Україні – ось останній приклад, хлопцю дали 4 роки за дезертирство, а він лише запізнився в розташування частини, навіть не на фронт. Це просто в голові не вкладається», – каже активіст руху Олег Дудок.

Також вони занесли похоронні вінки до кабінету судді Богдана Лозинського , який за словами демобілізованих вояків особисто затягує розгляд справи, де їх товариш виступає потерпілим.

Мова йде про гучну справу про замах на вбивство одного з співвласників нічного клубу «Fashion» у Львові – Веремеєнка Олександра. Останній більш відомий, як бізнес-партнер Ігоря Кривецького.