Зовсім недавно Генпрокурор Укрїни Юрій Луценко пообіцяв нардепам притягнути до кримінальної відповідальності всю "компанію" одіозного президента-втікача Віктора Януковича. Зокрема мова йде про масштабні корупційні схеми. Підлеглі прокурора розвинули бурхливу діяльність, але чомусь тільки по відношенню до тих, хто знаходиться на території Російської Федерації і чхати хотів на рішення українських судів, передає Корупція.Інфо.

 

Популярне: Там було пекло!!! Вночі на Тернопільщині вщент згорів автомобіль


Тендери, від яких віє сумнівністю, проведення скандальних законів і законопроектів, поділ сфер впливу: все це соратники Януковича обговорювали в штаб-квартирі, яка розташована в досить непримітному місці: центральна частина Києва, але офіс з нейтральною вивіскою "Зоряний". Спочатку очолював квартиру Андрій Кравець, а пізніше – його дружина Марина Пелих. Обидва втекли в 2014 році, а офіс зайняли активісти Майдану. Про це пише 24 канал.


Журналісти змогли отримати доступ до секретної документації. У ній йдеться про те, що Кравець взяв на себе всі господарські питання: від забезпечення їжею і напоями до відчуження офісу. Тільки цього достатньо, аби залучити його до кримінальної відповідальності за кількома статтями, проте Кравець повернувся до України і дав одному з українських видань інтерв'ю: "Ніякого відношення до цієї будівлі ми не мали. Я був директором "Зоряного", потім вона була головою. "Зоряний" – це чиясь власність, я не знаю. Зараз там живуть якісь люди, грабують його. Меблі вивезені. Грабують, захоплюють, торгують цим "Зоряним".


Скандальна парочка не тільки не потрапила на лаву підсудних, а й залишила процвітаючий бізнес в Україні. Найперше – офіс "Зоряний", незважаючи на вимоги прокуратури і активістів, ніхто у володіння держави так і не повернув. Будівлю столичного кінотеатру, розташованого в центрі, перепродали компанії "Фуд ріелті", один із засновників якої є Віктор Шустер – помічник депутата Максима Полякова, який недавно позбувся недоторканності і постане перед судом.

Окім цього у Кравець у володінні чомусь залишився елітний особняк в Пущі-Водиці, розташований між державними санаторіями. Якщо вірити документам, то завгоспу Януковича там виділили тільки дві кімнати.