Головні новини Львова
Подобається

“Танці на кістках”: З’явилося відео та подробиці львівської вечірки на цвинтарі

14/11/2017     Автор: Яна Романська
“Танці на кістках”: З’явилося відео та подробиці львівської вечірки на цвинтарі

Три 15-річні школярки, які влаштували вечірку на кладовищі з танцями, спиртним і сигаретами в Новояворівську Львівської області, живуть у благополучних сім'ях, хоча часто і прогулюють школу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН,передає Корупція.Інфо.

З'ясувалося, що дівчата – місцеві жительки. Вони вчаться в 10-му класі, але в різних школах. У школах говорять, що вони багато прогулювали, хоча задатки до навчання у них є.

Популярне: “У відповідь на прощання злегка помахувала рукою…”: Батьки емоційно розповіли про доньку яка 66 днів пробула у кoмi і пoмeрлa

Вчителі дивуються, як діти з хороших сімей могли таке зробити. У однієї з дівчат мама зараз у Польщі, її батько був у нічній зміні на роботі, коли дочка пішла на кладовище з подругами.

При цьому правоохоронці ознак злочину в діях молоді поки не бачать.

"Немає ознак вандалізму. Могила не ушкоджена, не зневажена. Вбачається неналежне виконання батьками своїх обов'язків", – пояснила старший інспектор ювенальної превенції Новояворівського ОП ГУНП у Львівській області Оксана Давид.

Оскільки жодної заяви про наругу над могилами в поліцію не надійшло, неповнолітніх дівчат не каратимуть. А ось із їхніми батьками проведуть профілактичну бесіду, щоб ті ретельніше дивилися за своїми дітьми.