У Зеленогорську під Красноярськом спіймали 55-річного педофіла, який напередодні заманив в свою квартиру 10-річних дівчаток, влаштував там з ними голі танці, а потім згвалтував, передає Корупція.Інфо

На наданому управлінням СКР Красноярського краю відео допиту, неодноразово судимий чоловік спокійно пояснив, що зробив це все просто "обпившись спирту".

Популярне: "Знявся в десятках фільмів і серіалів": Померла зірка "Сватів" і "Слуги народу"

Як повідомляється на сайті відомства в четвер, зараз відносно 55-річного раніше неодноразово судимого жителя міста Зеленогірська порушено справу за статтею "насильницькі дії сексуального характеру, вчинені щодо малолітніх".

Слідство з'ясувало, що в середу 24 квітня чоловік обманним шляхом заманив в свою квартиру двох десятирічних дівчаток-подружок, а потім їх згвалтував.

У поліцію подала заяву бабуся однієї з дівчаток.

Додаткові відомості можна почерпнути з опублікованого слідчими відео допиту чоловіка. Там він розповів, що точно не пам'ятає, як дівчатка з'явилися в його квартирі: "Щось запропонував їм, мабуть, щось ще, може чимось зацікавив".

Слідом педофіл повідомив, що вдома він включив дівчаткам музику, телевізор.

"Танцювали, потім змусив роздягнутися, сам роздягнувся … В неадекватному такому стані був, в сп'янінні, спирту напився", – розповів підозрюваний.

Тепер він сидить з низько опущеною головою. Залишок життя він проведе в ув'язненні.