Як повідомили у Кабінеті міністрів, найближчим часом в Україні в черговий раз піднімуть тарифи на послуги житлово-комунального комплексу для населення.

Насамперед, це вплине на ціну енергоресурсів — опалення, газу та електрики. Проте громадяни, які користувалися пільгами та субсидіями, й надалі платитимуть менше.

"Ми зобов'язані платити реальну ринкову ціну за енергетичні ресурси України, інакше дефіцит "Нафтогазу", який більший за дефіцит державного бюджету, буде вічним. Не може бути такого, що вся країна працює тільки на одну компанію, на НАК "Нафтогаз України", дефіцит якої цього року становив 110 мільярдів гривень на противагу дефіциту державного бюджету, який становив 68 мільярдів гривень",— сказав сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Таким чином, на думку прем'єра, подорожчання тарифів є неминучим.

"Саме тому ми підніматимемо до ринкового рівня всі енергетичні ціни і тарифи. Одночасно, при цьому, забезпечуючи пільги і субсидії для тих, хто потребує пільг і субсидій, тобто для всіх малозабезпечених верств населення України",— заявив прем'єр-міністр.

Зазначимо, що точні терміни подорожчання тарифів на енергоресурси для населення Арсеній Петрович не назвав.

 

новини про Львів