В історії з тарифами на ділі відбувається чіткий договірняк Офісу президента, «Нафтогазу», Коломойського і Фірташа. Про це пише тг-канал “Чорний квартал”.

“Спочатку в рази підвищуються тарифи, потім знижуються до рівня, щодо прийнятного для спокійного грабежу українців: до 6 грн за куб при реальній ціні 3 грн.

Зеленський змушує знизити тарифи, всі його хвалять. Коломойський продавлює на посаду прем’єра лояльного Вітренка, використовуючи його імідж борця проти несправедливих тарифів.

«Нафтогаз» і Фірташ отримають можливість продавати газ за вигідною ціною 6-7 грн за куб. Крім того, Фірташу дадуть доступ до продажу дешевого газу українського видобутку і ніхто не знизить збільшену в два рази ціну на доставку газу його облгазам “, – йдеться в повідомленні каналу.

З такою думкою погоджується і “ЗеРада” і додає:

“Хитрий задум ОП був розкритий телеграм-каналами і тепер не вийде знизити ціни тільки на газ, а його транспортування залишити на колишньому рівні. Кабмін збільшив тарифи на електроенергетику, тепло, воду, а значить потрібно домагатися зниження ціни на всі послуги. Потрібно відкрито заявляти, що Шмигаль діє проти українців “, – зазначає канал.

А тим часом по всій країні тривають протести проти підвищення тарифів на комуналку. Люди настільки зневірилися, що виходять на вулиці і перекривають дороги, в надії, що їх почують.

Так сьогодні, 12 січня, жителі Закарпатської області на підтримку інших міст України, влаштували акцію протесту проти підвищення тарифів на газ. Люди заявляють, що більшу частину своїх доходів вони змушені будуть віддати за комунальні послуги і вимагають знизити ціни за газопостачання.

Більше ста людей зібралися під відділенням Виноградівського відділу “Закарпатгазу”. Люди прийшли з гаслами “Газ за ціною золота” і “Тарифний геноцид”. Кажуть, що це своєрідний крик душі до влади і заявляють про те, що будуть писати звернення, щоб влада почула їх вимоги.

“Ціни високі, зарплати немає, працювати ніде. У нас сім’я – двоє літніх батьків і я. Всі троє – пенсіонери. У мене ще пенсії немає, у батьків пенсія шість тисяч гривень в сумі. За газ, послуги тепер потрібно заплатити 5 тисяч грн . Далі як? ” – обурюється учасниця мітингу Лариса.

В результаті протестуючі зустрілися з керівництвом “Закарпатгазу”, проте ніяких чітких відповідей не почули. Тому активісти перейшли до міської ради.