Дружина президента України Петра Порошенка і його дочки Євгенія і Олександра прийшли на святкування Дня Прапора України в блузі відомого українського бренду, передає Корупція.Інфо

Популярне: Луценко зробив гучну заяву про ДТП Димінського. Таких слів від нього не чекав ніхто!

“Перші леді країн задають тренд і часто стають іконами стилю. За їх нарядами стежать не менш уважно, ніж за діями їхніх чоловіків-президентів. Перша леді України Марина Порошенко – наочний приклад цієї тенденції. В День Державного Прапора України пані Марина і її сім’я зазвичай одягаються в одяг від українських дизайнерів “, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, на сайті бренду подібна блузка варто 685 гривень, що для першої леді держави є досить-таки скромним нарядом.

Додамо, в мережі по-різному оцінили наряд першої леді на державне свято. Кому-то футболка припала до душі, тоді як іншим здалося, що це “щось не те”. Деякі користувачі навіть побачили схожість візерунка на блузі зі шведським прапором. Також не забули згадати і про футболці з прапором Росії, в якій раніше засвітився син президента.

Нагадаємо, 23 серпня в Україні відзначають День державного прапора. Саме свято відносно нове – його почали святкувати з 2004 року. Перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора для українського народу відбулося 22 березня 1918 року. Тоді Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши поєднання жовтого і блакитного кольорів як прапор Української Народної Республіки. Найбільший прапор України має розмір 40 на 60 метрів. Його розгорнули в прифронтовому Маріуполі, а також внесли до Книги рекордів України.

Зазначимо, 24 серпня на День Незалежності в Києві пройде ряд культурно-громадських заходів. Найбільш очікуваним заходом цього в дня є військовий парад, який традиційно пройде центральною вулицею столиці Хрещатиком. Головною особливістю стане участь в ньому десятка країн-членів НАТО, серед яких Великобританія, Грузія, Естонія і Литва.